امروز شنبه, 30 تیر 1403 - Sat 07 20 2024

منو

برگزاری نشست تخصصی انتخاب اصلح

moslehy03

به گزارش معاونت فرهنگی مدرسه، این واحد با توجه به فرارسیدن چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری نشست بصیرتی با حضور استاد حوزه و دانشگاه سرکار خانم دکتر مصلحی در روز شنبه دوم تیرماه برگزار نمود.

استاد در این جلسه بر اهمیت شرکت حداکثری در این دوره از انتخابات متذکر شد و شرایط حال حاضر را چون جنگ احد دانست که قطعا انتخاب نادرست سبب برگشت جبران ناپذیر ما به عقب خواهد بود.

ایشان با بیان این که نه تنها این انتخابات بر شرایط داخلی اثر می‌گذارد به نقطه اثر آن در سیاست خارجی منطقه و محور مقاومت نیز اشاره کرد.

خانم دکتر مصلحی با توجه به ایجاد فضای رقابتی هواداران دو گروه انقلابی، آن را نشانه ای از پیشرفت در نگاه بصیرتی دانست و طرفداران هر دو نامزد انتخاباتی را به حفظ تقوای سیاسی توصیه کرد چرا که در غیر این صورت دعوا به جای اردوگاه دشمن در جبهه خودی انجام خواهد شد و خروجی آن روی کار آمدن تفکر غربگراست.

ایشان حضار را به دعوت حداکثری اقشار جامعه به انتخابات رهنمون کرد و توجه به بیانات رهبری در خصوص ویژگیهای یک رئیس جمهور متعهد من جمله :

استفاده ۳۳ بار از واژه داشتن مدیریت اجرایی،۲۱ بار خستگی ناپذیر بودن ، و پرتلاش بودن را مورد واکاوی قرار داد.

در پایان خانم دکتر مصلحی با اهمیت دانستن راننده ماهر در مسیر رسیدن به قله از طلاب خواست هرگونه تعصب و سلیقه شخصی را در انتخاب پیش رو کنار بگذارند که در این صورت قطعا انتخاب اصلح را به دنبال خواهد داشت.

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد