امروز شنبه, 09 مرداد 1400 - Fri 07 30 2021

منو

جلسات دفاعیه شهریورماه برگزار شد.

معاونت پژوهش خبر داد:

این جلسات با حضور مؤسس محترم مدرسه، مدیریت،اساتید و طلاب بود و شرکت کنندگان موفق به دفاع از تحقیق پایانی خود شدند.

شرکت کنندگان خانمها:

خانم نیره سادات سیدصالحی با موضوع «صبر بر ابتلا و تاثیر آن بر کمال انسانی» با راهنمایی استاد محترم سرکار خانم معصومه ماهری.
خانم طیبه گنبدجائی با موضوع «تأثیر اصرار گناه بر عدم قبولی توبه در آیات و روایات» با راهنمایی استاد محترم سرکار خانم فاطمه دزفولی.
خانم فرانک یاراحمدی با موضوع «بررسی سنت استدراج در قرآن کریم» با راهنمایی استاد محترم سرکار خانم معصومه ماهری.
خانم سمیه عبدالهی با موضوع «خداباوری در کودکان از دیدگاه آیات و روایات» با راهنمایی استاد محترم سرکار خانم  معصومه ماهری.

خانم مریم شیرازی با موضوع «تربیت اخلاقی فرزند از دیدگاه امام سجاد علیه السلام» با راهنمایی استاد محترم سرکار خانم فاطمه دیانتی.
خانم افسانه حاجی میرزا بابا  با موضوع «راه های وصول به مقام صالحان از منظر قرآن» با راهنمایی استاد محترم  سرکار خانم  میترا نجباء.
خانم حوا کشتکار وناشی با موضوع «آثار مادی و معنوی طلب رزق حلال و حرام از دیدگاه قرآن و سنت» با راهنمایی استاد محترم سرکار خانم  مریم صومی.

خانم فاطمه سادات موسوی هوایی با موضوع «عوامل نفوذ شیطان در انسان از دیدگاه قرآن» با راهنمایی استاد محترم حجت الاسلام آقای سیدجواد موسوی هوایی.
خانم زهرا شاه آبادی با موضوع «علل ولایت گریزی یهود در عصر حضرت موسی علیه السلام در آیات قرآن و روایات» با راهنمایی استاد محترم سرکار خانم زهره شاه آبادی که موفق به کسب رتبه برتر شدند.
خانم فاطمه دهقانی اشکذری با موضوع «راه های دست یابی به حسن ظن و آثار آن از منظر آیات و روایات» با راهنمایی استاد محترم سرکار خانم معصومه ماهری.

defaei sh 94 9

defaei sh 94 8

defaei sh 94 7

defaei sh 94 6

defaei sh 94 5

defaei sh 94 4

defaei sh 94 3

defaei sh 94 2

defaei sh 94 1

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد